Kalakala & Pojad toetab Johanna Talihärmi ettevalmistusi Sotši taliolümpiamängudeks

Meil on au olla eesti laskesuusatamise olümpialootuse toetajaks 2013/2014 hooajal. 

"Kalakala & Pojad OÜ toetab Eesti laskesuusatamiskoondise kandidaadi Johanna Talihärmi ettevalmistust Sotši taliolümpiamängudeks ning eeloleva hooaja teisteks tiitlivõistlusteks.

Johanna Talihärm esines eelmisel hooajala edukalt MK-sarjas, kus jõudis lähedale punktikohale. Lisaks kuulus ta Eesti koondisesse juunioride MMil. Ka eeloleval talihooajal kuulub Johanna Talihärm veel juunioride klassi ning ootab omavanuste MMilt USAs esikümnekohti. Ta on arvatud ka Sotši olümpiakoondise kandidaatide hulka ning harjutab koos esinduskoondisega" ( www.biathlon.ee/kalakala-pojad-ou-toetab-johanna-taliharmi-ettevalmistust-sotsi-taliolumpiamangudeks/ )

Vasakult: Laskesuusatamise Föderatsiooni peasekretär Kristjan Oja, Mikk Metstak, Johanna Talihärm, Artur Talihärm

 

06.08.2013.a.

 


Heategu koostöös Eesti Toidupangaga

Tihti satuvad toiduainetega tegelevad ettevõtted olukorda, kus mõni toode jääb lattu seisma. Põhjusteks võivad olla uued tootesoovid klientidelt või sortimendi muudatused. Nii ka meil! Selle asemel, et toode kasutult maha kanda, otsustasime toetada abivajajaid.

Tarnisime Tallinna Toidupanka 200 kg heeringakotlette, kes edastab kauba sinna, kus seda kõige enam vajatakse.

Eesti Toidupanga kodulehekülje andmetel elab Eestis 100 000 inimest, kellel on raskusi endale igapäevase toidu tagamisega. Õiguskantsleri hinnagul on neist ligi 63 000 lapsed, kes elavad kas absoluutses vaesuses (45 000 last) või vaesusriskis. Iga väiksemgi abi teeb paljusid rõõmsaks.

Soovitame selliseid heategusid kõigile, kellel võimalik.  

 

Loe Eesti Toidupanga facebooki leheküljelt toredat kajastust tehtu kohta.

www.facebook.com/toidupank